Tíðindi

"Luna Open" í Vestmanna - Endaúrslitt 

Sunday, October 05, 2014 5:00:00 PM

Emma  HBF  Fríða  ÍF bronsu      Bára  HBF gull     Annika VÍF  silvur

 

... les meira
 

Liðið til EM í Slovenia er úttikið 

Wednesday, September 17, 2014 10:39:25 AM
Hóast úttøkan av spælarum, at umboða Føroyar í Evropameistarakappingini í Slovenia í November, var fyri nøkrum vikum síðan, so hevur óvissa verið um onkrar spælarar orsakað av avboðum. Endaliga úttikin, at umboða Føroyar í Slovenia eru Niclas H. Eysturoy, Benjamin Gunnarstein, Nikolaj... les meira
 

Sommeren 2014 - Resumé 

Monday, September 08, 2014 8:00:00 AM

 

 

... les meira
 

North Atlantic Open 2014 

Friday, July 18, 2014 11:00:00 PM
I forbindelse med den nordatlantiske træningslejer for U13 - U17, afholdes turnering for U13, U15 og U17. Piger og drenge spiller hver for sig i single. Ligeledes kan meldes til i double og mix. Der spilles kun i én styrkerække, (altså ikke A, B, C, og rækker). Nye regler under afprøvning Som... les meira
 

North Atlantic Camp 2014 

Saturday, July 05, 2014 9:56:23 PM

 

... les meira
 

Danish Junior Open 2014 

Thursday, May 08, 2014 7:57:57 PM

FM MasterClass - Kappingarskrá 

Friday, April 18, 2014 4:54:50 PM
Sí kappingarskráin her  Mix begynder 10:00 og doublerne kan begynde fra kl. 11:30 efterhånden som mixspillerne er klar.     HBF bjóðar hervið til FM í Master Class. Treytin at luttaka er, at tú ert 35+ ella hevur vant við Master Class veturin 2013-14. Alt eftir hvussu nógv... les meira
 

FM 2014 - Meistarabólkin 

Saturday, April 12, 2014 12:00:01 AM

     

... les meira
 

FM tvímansleiki í Klaksvík - úrslit 

Monday, March 24, 2014 5:00:00 PM

U13 mix

 

... les meira
 

FM 2014 einmansleiki - úrslit 

Saturday, March 15, 2014 3:06:29 PM

 

... les meira
 
Page 1 of 21 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> 

Høvuðsstuðul

 

Aðrir stuðlar

 

Badminton slóðir

Ranglistan til Grandprix

Listan til GP2 

 

Island Games:

Badminton Europe tíðindablað: